606 290 564 pphaly@email.cz
Vyberte stránku

O nás

Od roku 1990 Vám provádíme výškové práce a stavební práce. Firma prošla mnohými změnami a rozšířením až do dnešní podoby společnosti s ručením omezeným. Mezi hlavní předměty našeho podnikání patří výškové práce a výroba nosných ocelových konstrukcí (sklady, výrobní haly, konstrukce střech, podlaží, schodišť, a drobné ok konsrukce), které zhotovujeme dle výkresové dokumentace a přání zákazníka jako zakázkovou výrobu. Na výrobky vystavujeme garance v odpovídající délce dle platných norem.

Kontakt

Povrchovou úpravu vyrobených konstrukcí a zámečnických prvků (žárové zinkování, práškové lakování a tryskání) zajišťujeme dodavatelským způsobem. Našimi dodavateli jsou stabilní a renomované firmy, se kterými spolupracujeme mnoho let. Dodávky nabízíme komplexně, dle přání zakazníka, počínaje prodejem materiálu, vlastní výrobou, povrchovou úpravou zhotovených prvků, až po DOPRAVU a MONTÁŽ.

Napište nám

Prosím, berte na vědomí, že odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem komunikace mezi Vámi a naší firmou. Děkujeme.